• 09124856268
  • شنبه تا پنجشنبه : 8:00 صبح - 18:00 شب
 

قیمت صلیب کاشی کاری

قیمت صلیب کاشی یا اسپیسر کاشی کاری

 قیمت صلیب کاشی یکی از هزینه هایی است که برای زیباتر شدن و اصولی تر بودن کار کاشی کاری پرداخته می شود هرچند قیمت صلیب کاشی با توجه به عملکرد و تسهیل کار کاشی کاران بسیار ارزان است و جای هیچ نگرانی بابت این هزینه نباید داشت ، ما قصد داریم در ادامه شما را بیشتر با انواع صلیب کاشی یا اسپیسر کاشی و قیمت صلیب کاشی آشنا کنیم با ما همراه باشید.

قیمت صلیب کاشی

قیمت صلیب کاشی امروزه دغدغه ای است برای کاشی کاران ، البته قیمت صلیب کاشی بستگی به سایز و تعداد آن نیز دارد. قیمت صلیب کاشی درجه 1 که از مواد عالی تولید شده است با قیمت صلیب کاشی درجه 2 که با مواد آسیابی تهیه شده فرق خواهد داشت. برای دریافت قیمت صلیب کاشی با ما تماس بگیرید.

قیمت صلیب کاشی یا اسپیسرکاشی یا بندکاشی ارزان ، مقرون به صرفه و کارآمد جهت تنظیم فاصله دقیق بین کاشی و سرامیک در هنگام نصب و در نتیجه زیباترشدن کاشی کاری و ایجاد فاصله منظم خواهد شد.

 

1قیمت صلیب کاشی

صلیب کاشی یا اسپیسر کاشی +

صلیب کاشی یا اسپیسر کاشی در مواردی که بند کاشی جهت زیبایی مدنظر باشد استفاده از میان بندهای کاشی بسیار مناسب و کارآمد می باشد. بخصوص بسیار مشاهده شده است که از بندهای رنگی میان کاشی و سرامیک برای زیبایی استفاده می شود که در این حالت استفاده از صلیب کاشی یا اسپیسر کاشی رنگی برای میان بندهای کاشی و ایجاد فواصل دقیق و منظم بین کاشی ها استفاده می شود که زیبایی کاشی ها را چند برابر بیشتر خواهد کرد.

پروفیکس با بهره برداری از ماشین آلات پیشرفته تولید و تیم تحقیق و توسعه می کوشد تا جدیدترین و کارآمدترین ابزارهای کاشیکاری را طراحی و تولید و به بازار ارائه نماید .

صلیب کاشی از جنس پلاستیک فشرده می باشد و به شکل یک پلاس یا بعلاوه در ضخامت های ۱-۲-۳-۵ و ۱۰ میلیمتر طراحی وتولید می شود. عموماً سایزهای ۱ تا ۵ میلیمتر در نصب کاشی و سرامیک کف و صلیب های بزرگ تر در سطوح عمودی و نماسازی مورد استفاده قرار می گیرد.

2قیمت صلیب کاشی

 

روش مصرف صلیب کاشی

روش مصرف صلیب کاشی به این ترتیب است که در هنگام نصب کاشی ها ابتدا چسب کاشی روی سطح زیرین اجرا می شود. سپس کاشی اول از یک طرف شاقول شده و نصب می شود. صلیب کاشی یا اسپیسر کاشی میان بند کاشی یا کاشی بعدی قرار میگیرد و کاشیکاری ادامه می یابد.

پس از نصب و اتمام کاشیکاری و خشک شدن چسب کاشی و حصول اطمینان از چسبیدن کاشیها به کف می توان صلیب کاشی یا اسپیسر کاشی با توجه به سلیقه کارفرما و نوع بندکشی موردنظر انتخاب می شود. میزان مصرف صلیب کاشی با تعداد بندهای کاشی و سرامیک برابر می باشد. عدم استفاده از صلیب کاشی یا اسپیسر کاشی در هنگام کاشیکاری موجب بوجود آمدن درزها و بندهای نامنظم و ناگونیا با فواصل مختلف خواهد شد.

 

3قیمت صلیب کاشی

 

کاربرد صلیب کاشی یا اسپیسر کاشی

در صورتیکه فاصله کاشیها نسبت به هم یک اندازه باشد و بندها (محل تلاقی کنج 4 کاشی ) نیز کاملا به شکل + باشد ، زیبایی کاشیکاری دو چندان خواهد شد . جهت تنظیم فاصله دقیق بین کاشی و سرامیک قطعاتی پلاستیکی، در سایزهای مختلف با نام اسپیسر کاشی یا صلیب کاشی، طراحی و تولید شده اند . یکی از زیبایی های کاشی و سرامیک علاوه بر طرح و نقشه خود کاشی یا سرامیک ، ایجاد بندکشی منظم و یکدست می باشد. صلیب کاشی قطعه ای بسیار کارآمد و مقرون به صرفه برای تنظیم فاصله دقیق بین کاشی و سرامیک و در نتیجه زیباتر شدن کاشی کاری با فواصل منظم و سرعت نصب بالاتر می باشد. اسپیسر کاشی در سایز های1 و 2، 3، 4، 5، 6، 7 ،8 ،9 و10 میلیمتر تولید می شوند که معمولا سایز های 2 تا 6 مخصوص کف سازی و7 تا 10 مخصوص نما کاری می باشند. در مواردی که بند کشی کاشی ها توسط پودر های رنگی جهت زیبایی مدنظر باشد، اسپیسر کاشی یا صلیب کاشی بسیار گزینه مناسبی است تا بتواند فاصله درزهای کاشی را نسبت به یکدیگر دقیقاً تنظیم نماید.

نقش صلیب کاشی پس از تثبیت کاشی توسط ملات زیرین و گیرش آن به پایان میرسد و می بایست صلیب کاشی را توسط شیء نوک تیز از میان بندها خارج نمود و سپس بندکشی نمود . پیشنهاد می شود بلافاصله پس از خارج نمودن صلیب کاشی از بندها ، آن را شستشو دهید تا عاری از هرگونه ملات چسبیده شود ، تا بتوان در کارهای بعدی آنها را مورد استفاده قرار داد.

روش مصرف صلیب کاشی یا اسپیسر کاشی این گونه است که برای نصب کاشی و سرامیک ، ابتدا چسب کاشی توسط کاردک شانه ای روی سطح زیرین اجرا میشود و سپس کاشی ها از یک طرف تراز شده و شروع به چیدن می شود . اسپیسر یا صلیب کاشی دقیقاً در محل تلاقی کاشی ها قرار می گیرد و پس از اتمام چیدن کاشی ها و چسبیدن نسبی کاشی به سطح ، توسط شیء نوک تیز، صلیب کاشی از میان بندها خارج شده و فرآیند بندکشی توسط دوغاب یا ملاتهای بندکشی کامل می شود.

مشاهده کنید: فیلم های آموزشی

 

5قیمت صلیب کاشی

صلیب کاشی T

صلیب کاشی T در بسیاری از سبک های کاشیکاری ، بخصوص در حالاتی که کاشیها بصورت مستطیلی می باشند مورد استفاده قرار میگیرد، صلیب کاشی T بصورت سه پر یا T می باشد. این وضعیت بخصوص در آجرکاری بسیار محسوس است .

انواع محصولات ما عبارتند از همتراز پارکت ، همتراز کاشی و سرامیک ، همتراز موزائیک ، همتراز واش بتن ، همتراز پیچی ، صلیب کاشی و سرامیک ، نوار کنج کاشی ، براکت گوشه ، شابلن گوشه و ... می باشد و هدف گذاری بر این منوال است تا با بررسی های دقیق به سرعت محصولات جدید به سبد تولیدات اضافه شود.

امروزه آجر نما بصورت عمده در نماکاری استفاده می شود و بالطبع هم اندازه بودن بندها و چیدمان دقیق آجرها ، زیبایی کار را دو چندان خواهد نمود . اسپیسر سه پر یا صلیب کاشی T محصولی کارآمد و مقرون بصرفه برای تنظیم فاصله دقیق بندهای آجر ها و کاشیهایی است که محل تلاقی لبه های آنها، بصورت سه پر می باشد . صلیب کاشی T در عرض 10 میلیمتر طراحی و تولید می شود.

صلیب کاشی 120 درجه

در برخی پروژه ها بنا به سلیقه و زیباتر شدن کاشیکاری از کاشیهای 6 ضلعی استفاده می شود . این کاشیها وقتی در کنار هم قرار می گیرند، تشکیل یک بند سه پر با زاویه 120 درجه می دهند . بدین منظور اسپیسر یا صلیب سه پر 120 درجه از جنس پلاستیک طراحی و تولید شده است، تا بتوان بندکشی کاشیهای 6 ضلعی را نیز با فاصله دقیق و منظم اجرا نمود.

 

5

 

میزان استفاده صلیب کاشی 120

درجه میزان مصرف اسپیسر یا صلیب کاشی 120 درجه به تعداد بندهای موجود در کاشیکاری است.

تراز کننده پیچی و تراز کننده تخت هر دو دارای عملکرد مشابه هستند و در صورت استفاده صحیح دو تایل را نسبت به هم کاملا همتراز می کنند . تنها تفاوت موجود در میزان قدرت تراز کردن دو محصول است.

لیست قیمت صلیب کاشی یا اسپیسر کاشی کاری

همان طور که پیشتر گفتیم قیمت صلیب کاشی بستگی به مصرف مواد اولیه دارد به همین دلیل ما لیست قیمت صلیب کاشی را با توجه به استفاده از مواد پلاستیک به روز تهیه کرده ایم. جهت دریافت لیست قیمت صلیب کاشی یا اسپیسر کاشی با ما تماس بگیرید.