دانلود کاتالوگ بی پروفیکس

  کاتالوگ جامع محصولات شرکت را از لینک زیر دانلود کنید :

  دانلود کاتالوگ صلیب کاشی

  پاک کننده سیمان و شوره از آجر

  پاک کننده سیمان و شوره از آجر

  Remove Cement & Dandruuf - From the brick - RCG100

  پاک کننده سیمان و شوره از آجرایجاد شوره روی سطوح پوشیده شده از آجر ، بخصوص در آجر نما معضلی همیشگی است و نمای زشتی به سطوحی آجری می دهد. علت تشکیل شوره یا سفیدک روی سطح آجر به این دلیل است که ذرات نمک های موجود در ساختار متخلخل آجر به همراه رطوبت خود را به سطح آجر می رسانند و پس از تبخیر آب و رطوبت به شکل رسوب بلوری به جای می مانند. این شوره و سفیدک به صورت یک پدیده سطحی روی نمای بیرونی آجر ، نشانگر ضعف ساختاری و در نتیجه موجب زوال تدریجی آجر خواهد شد. محصول پاک کننده سیمان و شوره از آجر یک محصول منحصر به فرد و ویژه است که بر پایه اسیدهای غیر سمی و بر پایه فناوری نانو فرموله و تولید شده است. این محصول علاوه بر پاک کردن شوره می تواند آثار سیمان و ملات های بندکشی به جای مانده روی سطح آجر را نیز پاک کند. این محصول برای شوره های قدیمی بسیار مناسب است . چون شوره های قدیمی را نمی توان به راحتی با کمک آب و یا سند بلاست از بین برد.

  خواص و اثرات ویژه :

  اجرای بسیار آسان بدون نیاز به مهارت و تخصص بدون ایجاد بخارات سمی و بوی نامطبوع عدم ایجاد خطر برای انسان و محیط زیست شکستن پیوند مولکولی کلیه ملات های پایه سیمانی بدون ایجاد خورندگی روی سطح آجر و مصالح عدم تغییر رنگ لایه زیرین کاربردها :

  قابلیت پاک کردن شوره و سفیدک از روی انواع آجر مناسب برای شستشوی نمای آجری ساختمان قابلیت پاک کردن سیمان و لکه های به جای مانده از ملات بندکشی روی آجر روش مصرف :

  ابتدا سطح آجر برای اجرای محصول پاک کننده سیمان و شوره از آجر را با اسپری کردن آب ، کمی مرطوب نمائید. محلول را توسط قلم مو و یا اسپری روی سطح اجرا نمائید. سطح اجرا شده را توسط اسپری کردن آب به مدت 20 تا 30 دقیقه مرطوب نگه دارید. در واقع سطح می بایست در تمام مدت روی سطح به حالت مرطوب باقی بماند. به همین دلیل پیشنهاد این محصول در شرایط جوی شدید و بسیار گرم و در برابر باد اجرا نشود چون به سرعت خشک می شود. پیشنهاد می شود چنانچه محلول روی سطح شروع به خشک شدن نمود، مجدد مقداری محلول را با دو برابر حجم آب ترکیب نمائید و روی سطح تکرار نمائید. بوسیله فشار آب سطح را بشوئید. میزان مصرف :

  میزان مصرف محصول پاک کننده سیمان و شوره از سطح آجر ، به میزان شوره و سفیدک موجود روی آجر بستگی دارد.

  ایمنی :

  در صورت برخورد این محصول با چشم ، فورا به مدت 2 دقیقه چشم خود را در آب شرب و تمیز باز و بسته نمائید و سریعا به پزشک مراجعه نمائید موقع اجرای پاک کننده سیمان و شوره از آجر، از عینک محافظ استفاده نمائید. در هنگام اجرا از ماسک و دستکش مناسب استفاده شود. این ماده جزء مواد سمی و خطرناک برای محیط زیست نمی باشد. هرگز این ماده را در ظروف فلزی نگهداری نکنید. زیرا با فلز واکنش نشان ی دهد. نگهداری :

  مدت : یکسال در بسته بندی اولیه

  شرایط : دور از سرما و یخبندان ، گرما و تابش مستقیم و طولانی نور خورشید

  بهترین دمای نگهداری : 10+ الی 30 + درجه

  بسته بندی :

  بطری 1 لیتری پلاستیکی

  منبع : بتن پلاست


  درباره ما

  بی پروفیکس | تولید کننده متنوع ترین محصولات کاشیکاری شامل انواع صلیب کاشی و سرامیک ، همتراز کننده ، انواع لوازم کمکی کاشیکاری و انواع افزودنی های بتن ، اسپیسر پلاستیکی بتن ، واتراستاپ ، روان کننده های بتن ، چسب های ساختمانی و ... 

  دفتر مرکزی

  آدرس : تهران ، خ آزادی غرب به شرق ، بین خ حیدرتاش و شهیدان ، پلاک 412

  خانم کریمان  09120347806     /    خانم کریمان   09120367805

  خانم اجرایی   09120949608    /    آقای مبینی   09120949607

  تلفن ثابت : 02188580774    /    02188580775

  شعبه شرق تهران

  آدرس : تهران ، خ دماوند ، غرب به شرق ، بین سی متری نارمک و چهارراه خاقانی ، نبش ابوریحان ، پلاک 428

  آقای بیات 09120312763

  آقای مبینی 09120949609