دانلود کاتالوگ بی پروفیکس

  کاتالوگ جامع محصولات شرکت را از لینک زیر دانلود کنید :

  دانلود کاتالوگ صلیب کاشی

  رزین براق کننده سنگ آنتیک

  رزین براق کننده سنگ آنتیک

  Shiny Stone - High Gloss - SS100

  رزین براق کننده سنگ آنتیکاستفاده از سنگ های آنتیک مدتهاست که در خانه سازی مرسوم شده است و در بیرون و داخل ساختمان جهت افزایش زیبایی بصری مورد استفاده قرار می گیرد. رزین براق کننده سنگ مصنوعی محصولی توانمند بر پایه رزین های ترموپلاست و حلال های آلی فرموله و تولید شده است . پس از پوشش دهی سنگ های مصنوعی و آنتیک توسط این محصول ، شاه سطحی براق و درخشنده خواهیم بود که بر زیبایی سنگ های مصنوعی دو چندان خواهد افزود. سطوح پوشش دهی شده با رزین براق کننده سنگ آنتیک در برابر عوامل مخرب محیطی و مواد شیمیایی و نفوذ آب و رطوبت مقاوم هستند و در نتیجه دوام و پایایی سنگ های مصنوعی پوشش داده شده با این محصول بالاتر خواهد رفت . همچنین سنگ های آنتیک مصنوعی به مرور زمان تمایل به خاکه شدن دارند که با اجرای این محصول این مشکل برطرف خواهد شد . از مزایای عمده دیگر این است که سطح پوشش داده شده با رزین براق کننده سنگ مصنوعی را می توان توسط دستمال مرطوب به راحتی تمیز کرد.

  خواص و اثرات ویژه :

  اجرای بسیار آسان بدون نیاز به مهارت و تخصص بدون ایجاد بخارات سمی و بوی نامطبوع عدم ایجاد خطر برای انسان و محیط زیست مقاومت در برابر نفوذ آب و رطوبت عدم تغییر رنگ سطح مورد اجرا قابلیت شستشو و تمیز کردن با آب و دستمال خیس جلوگیری از پخش شدن گرد و غبار سطوح سنگ های مصنوعی و طبیعی عدم کدر و مات شدن سطح به مرور زمان دوام و پایداری بالا کاربردها :

  قابلیت اجرا روی کلیه سنگ های مصنوعی قابلیت اجرا روی کلیه سنگ های طبیعی مناسب برای محافظت نمای ساختمان در برابر رطوبت مناسب برای محافظت از سطوح در برابر آلودگی محیطی مناسب برای اجرا بر روی انواع سطوح آجری مناسب برای اجرا روی سطوح چوبی مانند ترمو وودها مناسب برای اجرا روی مجسمه های سیمانی مناسب برای اجرای روی سطوح بتنی و سیمانی روش مصرف :

  رزین براق کننده سنگ آنتیک آماده مصرف می باشد و برای استفاده از آن نیاز به افزودن هیچ گونه حلال یا افزودنی خاصی وجود ندارد. این محصول را توسط فرچه یا رول و یا اسپری روی سطح مورد نظر ترجیحا در دو لایه اجرا نمائید. دقت نمائید که هنگام اجرا روی سطوح عمودی در لایه نازک تر اجرا نمائید تا شره نکند.

  میزان مصرف :

  میزان مصرف رزین براق کننده سنگ آنتیک به کیفیت سطح مورد نظر برای اجرا بستگی دارد ولی به طور معمول هر لیتر محصول برای پوشش 4 الی 5 متر مربع در یک لایه کافیست.

  ایمنی :

  در صورت برخورد این محصول با چشم ، فورا به مدت 2 دقیقه چشم خود را در آب شرب و تمیز باز و بسته نمائید و سریعا به پزشک مراجعه نمائید موقع اجرای رزین براق کننده سنگ آنتیک از عینک محافظ استفاده نمائید. در هنگام اجرا از ماسک و دستکش مناسب استفاده شود. این ماده جزء مواد سمی و خطرناک برای محیط زیست نمی باشد. نگهداری :

  مدت : یکسال در بسته بندی اولیه

  شرایط : دور از سرما و یخبندان ، گرما و تابش مستقیم و طولانی نور خورشید

  بهترین دمای نگهداری : 10+ الی 30 + درجه

  بسته بندی :

  بطری 1 لیتری پلاستیکی

  منبع : بتن پلاست


  درباره ما

  بی پروفیکس | تولید کننده متنوع ترین محصولات کاشیکاری شامل انواع صلیب کاشی و سرامیک ، همتراز کننده ، انواع لوازم کمکی کاشیکاری و انواع افزودنی های بتن ، اسپیسر پلاستیکی بتن ، واتراستاپ ، روان کننده های بتن ، چسب های ساختمانی و ... 

  دفتر مرکزی

  آدرس : تهران ، خ آزادی غرب به شرق ، بین خ حیدرتاش و شهیدان ، پلاک 412

  خانم کریمان  09120347806     /    خانم کریمان   09120367805

  خانم اجرایی   09120949608    /    آقای مبینی   09120949607

  تلفن ثابت : 02188580774    /    02188580775

  شعبه شرق تهران

  آدرس : تهران ، خ دماوند ، غرب به شرق ، بین سی متری نارمک و چهارراه خاقانی ، نبش ابوریحان ، پلاک 428

  آقای بیات 09120312763

  آقای مبینی 09120949609